KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15652064
nr 1565 2064
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Signerad, daterad -45, "Djurgårdskanalen". Bildmått: 15,5x20 cm, yttermått inklusive ram: 35x38 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:14:44
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw